Site Builder, Pakiet Easy a WP Ready – którą ofertę wybrać?

W przeszłości, chcąc, aby nasz biznes był widoczny w internecie dla potencjalnych klientów, mieliśmy dwie opcje – wydać setki złotych na webmastera lub nauczyć się kilkunastu nowych zagadnień dotyczących tworzenia witryn www od podstaw.

Obecnie tworzenie strony internetowej, będącej wizytówką biznesu, jest nieporównywalnie prostsze. Tajemna wiedza znana jedynie wąskim kręgom specjalistów jest obecnie dostępna na wyciągnięcie ręki w przyswajalnej formie.

Zanim jednak zaczniesz tworzyć wizytówki, blogi lub sklepy internetowe, musisz zastanowić się, który produkt jest odpowiedni dla Ciebie.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań, jednak dzisiaj skupimy się na trzech podstawowych: Site Builder, Pakiet Easy i WP Ready.

Site BuilderPakiet EasyWP Ready
CenaAktualna cena dostępna pod tym adresemZobacz cenę z opisem usługiAktualna cena dostępna pod tym adresem
Do czego?Proste strony, blogi i sklepyDo wszystkiego, wiele możliwych rozwiązańDo wszystkiego
Łatwość obsługiBardzo prostaNie trudna, najlepsza dla rozbudowanych stronProsta, z wieloma możliwościami rozbudowy
Skrzynki e-mailOpcjaW ramach usługiOpcja
SEOW ramach usługiSamodzielnieSamodzielnie, przy pomocy wtyczek

Jeśli nie masz wiedzy oraz czasu, aby tworzyć skomplikowane strony internetowe, a chcesz zaistnieć ze swoją stroną w ciągu najbliższych godzin, to najlepszą ofertą dla Ciebie jest Site Builder. Dzięki prostemu interfejsowi możesz stworzyć układ strony, dodać zdjęcia, teksty lub stworzyć sklep z ofertą swoich produktów czy usług.

Jeśli chcesz stworzyć stronę, którą z czasem możesz rozbudować o bazy danych, wtyczki oraz integrację z zewnętrznymi serwisami i aplikacjami, a także mieć dostęp do tysięcy poradników dostępnych w Internecie, to rozwiązaniem dla ciebie jest hosting WordPress, WP Ready. Dzięki wielu darmowym i płatnym szablonom oraz wtyczkom, jako laik, możesz stworzyć dowolną stronę w ciągu kilku, kilkunastu godzin.

Pakiet Easy jest rozwiązaniem posiadającym wszystko, dzięki czemu, niezależnie do czego będziesz wykorzystywał stronę, wykonanie tego będzie dostępne przy pomocy dostępnych narzędzi. Dzięki instalatorowi Softaculous, możesz w parę minut zainstalować jedną z setek aplikacji typu Joomla, Drupal, WordPress, Prestashop i tworzyć co tylko Ci się żywnie podoba.

Usługi Site Builder, WP Ready i Pakiet Easy celują w uproszczenie procesu tworzenia stron. Przy pomocy paru kliknięć zamówisz domenę wraz z miejscem na stronę, pocztą i bazą danych. W ramach usługi otrzymujesz także darmowy certyfikat SSL, dzięki któremu wchodząc na Twoją stronę, odwiedzający nie zobaczą poniższego komunikatu:

Komunikat o zagorżeniu przy braku połączenia przez https

Jeśli chcesz by twój biznes wyglądał profesjonalnie, potrzebujesz odpowiedniego adresu e-mail. Adres specjalista7312@darmowa_domena.pl jest trudniejszy do zapamiętania niż na przykład mechanik@twoje_nazwisko.pl. Taką skrzynkę możesz łatwo zamówić i założyć. W przypadku usług WP Ready i SiteBuilder jest to dodatkowy koszt w wysokości 2,00 zł netto miesięcznie. Pakiet Easy ma to zawarte w podstawowej cenie.

Jednym z najważniejszych narzędzi poprawiających widoczność strony w Internecie jest SEO, służące do pozycjonowania strony poprzez dodanie popularnych słów i haseł, dzięki czemu Twoja strona będzie pojawiała się w wyszukiwarkach (Google, DuckDuckGo, Bing) w pierwszej kolejności. SEO jest wbudowane w usługę Site Builder, dzięki czemu strona zaistnieje w sieci w ciągu kilku minut. W przypadku usługi WP Ready, możemy skorzystać z pomocy darmowych oraz płatnych wtyczek służących do dodawania słów kluczowych i analizowania ruchu. Oferta Pakiet Easy pozwala na zastosowanie dowolnych, dopasowanych do Ciebie narzędzi SEO.

Jeśli więc chcesz zacząć przygodę ze stroną internetową już teraz i mieć prostą oraz funkcjonalną witrynę, wybierz Site Builder. Jeśli masz pomysł i plan, chcesz rozbudowywać stronę krok po kroku, wybierz WP Ready. Jeżeli zaś dokładnie wiesz czego chcesz i zależy Ci na wolności w wyborze technologii i narzędzi wykorzystywanych na stonie, Pakiet Easy jest idealny dla Ciebie.